Returns

İADE

The Space üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizi, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0212 230 11 33 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi aramanız ya da info@thespacewebsite.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimize bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, UPS Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.

DEĞİŞİM

The Space üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizi, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde tarafımıza göndererek başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için 0212 230 11 33 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi aramanız ya da info@thespacewebsite.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Değişim talebinizle ilgili müşteri hizmetlerimize bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, UPS Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.


Değişim & İade Adresi: Teşvikiye Mahallesi Hüsrev Gerede Caddesi No:78/A Şişli Istanbul